За життя

Міші? Нєт, крісі!

Поймал мыша - ешь не спеша
народна мудрість
Вже 16 років я користуюсь мишами от кутюр, а саме від Microsoft'а. Починаючи з першого Intellimouse і через всі їхні еволюції аж до останніх інкарнацій, що їх було представлено після Wireless Lazer Mouse 7000. Про нього й мова.

Два роки тому купив два миша - 6000v2 і 7000 (замовляли два 6000v2, але другий був бракований і я його повернув туди де брали). Перший валявся в офісі, де я рідко буваю, другий працював вдома. Пропрацював той другий сумарно біля 18 місяців. Після чого в ньому здох ролик (коліщатко). Конструкція коліщатка там поцевата - пластикове колесо, на котре натягнута і в двох місцях приклеєна "шина" з гуми. Якщо коротко, то ця шина відривається з часом і колесом користуватись стає неможливо.  

Забрав з офісу 6000v2. Пропрацювала вона в офісі може кілька місяців в сумі і 3 місяці в Кракові і от зараз в Києві. І відчуваю, що коліщатку приходить полярний лис.

Окремо зауважу, що до того було три ліворучних Logitech'а, в усіх трьох коліщатко забилося котячою шерстю і брудом і також вийшло з ладу.

Почав шукати мишей з тачпадом замість коліщатка - а таких немає нормальних, ергономічних. Є лише щось від HP, але в Україні вони є лише в одному магазині в Харкові, а на амазоні рейтинг цієї миші 2.5 з 5 -- в половини людей все ок, в другої вона тупо не працює.

Купив сьогодні якийсь Trust зі звичайним коліщатком (не з тачпадом), на вигляд економічний, за цілі $24 (нагадаю, що MS'івські коштують біля 60 стабільно). Прийшов додому, а Microsoft'івська миша злякалася і почала нормально працювати. Подивимося, наскільки її вистачить.