За життя



і


Здається, ніколи я ще не бігав колами і не рахував години до дощу. Але витрачати дві години на день на полив - це все-таки важко. Тому гарна дощова погода протягом 2-3 днів позбавить мене від біганини зі шлангами (а що таке 70 метрів шлангу на котушці? вони важкі і незручні) принаймні на тиждень, і дуже стимулює рослини. Завдяки моїм титанічним зусиллям крім великих лип, які почали гинути ще минулого року, не загинула після зими жодна рослина. Зокрема я врятував і всі троянди і навіть постраждалі в пожежі горішки. Збрехав - три кедрики, що залишались в горщиках в гаражі, засохли (вони почали робити це ще взимку попри стабільний полив). Але то не рахується - вони не були висаджені в грунт, і взагалі то я зваляв дурня - мені треба було їх поставити в горщиках в сніг. Ще я примудрився спалити корені трьом самцям актинідії (самки почувають себе краще не буває), але це просто загадка природи - більше не буду підгодовувати їх добривами.
Як я згадував, у нас оселилась пташка. Сьогодні вдалося її дуже влучно і якісно сфотографувати.



А ось і сама пташка в профіль:



Пташка взагалі цікава - якщо хтось виходить, то вона відлітає з гнізда і починає цвірінькати, щоб відволікти увагу від гнізда.
А ось так ми розбираємось із політичними опонентами:
Загадка природи - палиця, яка лежала кілька місяців в дворі, почала давати пагони:



І що з нею такою робити? :) Посадити кудись?
Дуже цікава стаття про зайців - кроликів. Кролики - это не только ценный мех
До нас сьогодні приходили в гості 1) їжак 2) білка 3) пташка Спочатку про їжачка. Рік тому ми підібрали їжака біля дороги і віднесли в ліс біля ділянки. Сьогодні він прийшов на територію (мабуть святкувати річницю). Але два обормоти собаки (фотографії обормотів будуть пізніше) вирішили пограти їжаком в футбол. На той час, коли я їжака знайшов, це була куля, обмотана ганчірками, поролоном і всім іншм мотлохом, що можна знайти на території (у нас бардак, бо обормоти - це наше все. Не даси їм мотлох, почнуть гризти рослини). Відніс їжака в ліс, зараз він вже пішов додому. А тепер про білочку. Нещодавно я писав, що хочу оселити лісових білок біля будинку. Так от сьогодні до годівниці при нас прийшла білка. Витягла шматок хліба з висівками, скинула його на землю, потім спустилась вниз, забрала той шматок і втікла. Це значить, що білка вивчила маршрут і надалі приходитиме харчуватись до нас. А там вже й до заселення недалеко. Про пташку детальніше буде потім, а поки що скажу, що у нас на ганку під дахом якась дрібна пташка побудувала собі гніздо. Прямо в метрі від вхідних дверей (і не боїться ж). Так що чекатимемо на пташенят.
Як я згадував, з деякими трояндами зима обійшлась особливо жорстоко. Цього чудового представника сорту Elf довелось зрізати під корінь. Власне кажучи, я думав, що йому гаплик. Але ні! Диво-картопля творить дива. Якщо придивитись уважно (на повному розмірі), можна помітити маленькі рожеві цяточки. Це пагони. І вони перетворяться в чудові потужні гілки. На сьогодні картопля не допомогла лише двом трояндам, і то ще не кінець (ми ще поборемося!).
А ось і перший гість до нашої їдальні прилетів:



Ну не зовсім, звичайно ... Я вирішив оселити диких білок, що водяться в нашому лісі, прямо біля будинку, під вікном спальні (щоб спостерігати за ними вранці). Для цього я змайстрував будиночок, годівницю і поїлку (в якості поїлки виступає металевий тазік). Зауваження: будинок висить не криво, це просто ракурс зйомки такий (а годівниця дійсно нахилена, це навмисно зроблено).

  • Архів

    «   Травень 2024   »
    Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
        1 2 3 4 5
    6 7 8 9 10 11 12
    13 14 15 16 17 18 19
    20 21 22 23 24 25 26
    27 28 29 30 31