За життя

Коли UMC МТС вводили черговий пучок тарифів і схем мобільного зв'язку, вони зробили все, щоб користувач з'їхав з глузду. Я вчора зранку провів пів-години намагаючись зрозуміти, що мені вибрати для випадкового використання інтернету на смартфоні (основний інтернет в мене на CDMA), а потім ще пів-години намагаючись зрозуміти, як це ввімкнути.

Справа в чому: є стара послуга Гіпер.НЕТ, яка в мене працювала 5 чи 7 років. Чомусь зараз якщо дивитись в Інтернет-Помічник, то вона начебто вимкнена. А ще вони ввели якийсь Смарт.НЕТ з дешевшими тарифами. Його треба ввімкнути, як з'ясувалося, але в Інтернет-Помічнику його немає, і в голосовому меню теж.

Я позвонив оператору, дуже чемно поспілкувався і оператор сказав, що мені прийдуть налаштування на телефон. Ок. За 15 хвилин прийшов пакет СМСок і власне налаштування, все прописалося в смартфон і смарт.нет став каналом зв'язку за умовчанням (власне, тільки його і було надіслано). Чудово, все ок.

Це був вступ.

А тепер слідкуйте за руками.

О 22.20 (тобто вже пізно ввечері) я отримую другий комплект СМС-ок від МТС, що мені буде надіслано налаштування Інтернету. Я ще подумав, що це дублікат ранкових. Оскліьки я вже ліг спати, мене це роздратувало (але і врятувало) і я поліз дивитись, що ще мені надіслали. А надіслали мені повний комплект налаштувань APN'ів, тобто WAP, WAP MMS, WAP GPRS тощо. І от тут на мене чекав сюрприз. APN'ом за умовчанням став WAP.

Що б сталося якби я не звернув уваги на ці налаштування? Гадаю, влетів би на дуже велику суму, спробувавши покористуватись інтернетом (адже відомо, що WAP коштує набагато дорожче звичайних сервісів). А МТС абсолютно чесним шляхом видурила б з мене купу грошей.

Маю сказати, що за Ющенка такого не було (с)

PS: доводиться вводити тег "шахраї", якого раніше не було :(
Dell первым почти первым (после i-Mate и HTC) из больших вендоров понял, что люди хотят такой форм-фактор. . Осталось дождаться.
На Ладошках велика стаття про минуле, сучасне і майбутнє мобільних телефонів і смартфонів. Я прочитав із задоволенням, згадав свої моделі (Nokia 6510 - прожила 4 міс. і була продана, SE T68 - з 2002 року і досі живий і використовується, SE P800 розбився через місяць після придбання, потім вже були смартфони), подивився на те, що ми загубили (SE P910, - платформа Symbian UIQ закрита, чудовий ідеальний форм-фактор не прижився), побачив, що нічого цікавого у нас не планується (Palm Pre - штука цікава і я її куплю для CDMA, але вона не вставляє. Братиму для вивчення платформи).
 • Архів

  «   Грудень 2022   »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
        1 2 3 4
  5 6 7 8 9 10 11
  12 13 14 15 16 17 18
  19 20 21 22 23 24 25
  26 27 28 29 30 31