За життя

Все чітко як в рекламі (беджик на землі, його видно на фотографії). Хоча маю зазначити, що це найдорожча троянда з куплених мною. rose_fire
rose-burning
Doris Tysterman (справжня):Doris Tysterman має рожево-персиковий колір.

А те, що я вважав дорісом (на юзерпіку), виявилось невідомої породи, але ще красивіше - палаюча вогняна квітка (хоча й дуже маленька, але це кущ зовсім молодий):


Virginity:

From Roses


Morning star:

From Roses


Covered innocence:

From Roses
Київський ботсад потонув в океані троянд
А це я вирішив зимовий варіант відгодувати на зиму. Висота куща від грунту - біля 20-25 см. Реально там 4 рослини в одному малесенькому контейнері (на фото я вже пересадив в більший вазон). Коштує таке задоволення аж 55 грн в Метро. Попереджаю - всі кажуть, що в квартирі він не живе. Мабуть так і є - потрібна постійна температура і вологість, чого в квартирі добитись складно. У нас окремий зимовий сад на кухні зроблений для рослин + зволоження взимку постійно робиться.
Це чорна-чорна троянда, яка не піддається ані фотографуванню (на цій фотографії не її справжній колір), ані триманню у вазі (в'яне за кілька годин).А це інша троянда з того ж куща. В неї більш-менш приблизно чорний колір, але все одно фотографія пересвічена і корегуванню не піддається (я хвилин 15 з фотоапаратом над нею сидів). Проблема в тому, що кущ росте в такому місці, що якщо фотографувати без сонця, то нічого не видно. А якщо із сонцем, то виходить пересвічене. Я гадаю, що проблема в особливій структурі пелюсток, які як у метелика колір формують не за рахунок фарбника, а за рахунок структури покриття (як бачите, троянда наче оксамитом вкрита).

А на останок у нас припасена квітка смерті. Це дивна квітка, котра розпускаючись, одразу в'яне, набуває чисто чорного кольору (на фотографії видно червону компоненту, але реально її практично немає) і присмак гнилого запаху в ароматі (хоча сам аромат трояндовий і досить сильний).

На цій цікавій фотографії, якщо придивитись уважно, можна побачити обличчя з канонічних католицьких зображень Христа на хресті. Тільки для цього треба відсунутись від екрану десь на метр, щоб деталі не заважали сприйняттю.Нижче інша квітка на тій же гілці. Жива, хоча вигляд має дохленький.

прим. На фотографіях кольори троянд виходять яскравішими, ніж живцем і побороти я це не зміг. Можливо, могли б допомогти полярізаційні фільтри, але в мене їх немає.

Спершу нове моє надбання, невідомого сорту троянда лососевого кольору. Більш точно цей колір описати неможливо.Doris Tysterman випустила
дві квітки (другу тільки позавчора):прим. з тінню нічого не поробиш, все-таки в мене студії немає, щоб світло виставляти.
Конфеті.А це DorisTysterman:
Найкрасивіша, мабуть, троянда в нашому саду, але сидить на найгіршому місці, що заважає їй вирости як слід. Восени пересаджуватиму. Якщо вам здається, що ця яскравість - від сонця, то маю сказати, що це її природній колір і вона так палає і в дощовий день (чим і цінна).

Дивитись цю троянду в гуглі.
 • Архів

  «   Жовтень 2022   »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
            1 2
  3 4 5 6 7 8 9
  10 11 12 13 14 15 16
  17 18 19 20 21 22 23
  24 25 26 27 28 29 30
  31