За життя

Дружина періодично питає, коли я їй квіти подарую, а я її у відповідь питаю, з якого куща їй троянд нарізати. Тому живі квіти у нас - це неактуально. У Swarowski колись був букет з трьох прозорих троянд, перев'язаних жовтим (позолота?) бантиком. Але на жаль цю модель вони давно зняли з виробництва. Тому я періодично захожу в магазини, дивлюсь, що вони пропонують на заміну.

А в четвер, поки тинявся по Дрім-тауну, зайшов в магазин, і не втримався від придбання такої краси:

Колись я хотів замовити в США обручки з платини з діамантами і сапфірами. Ціна в них досить пристойна (не захмарна), тільки виникало питання з транспортуванням, тому досі їх не купили.

Вчора дружина знайшла місце, де продають потрібні обручки (передісторія тут). Заодно поцікавився виробами з платини. З'ясувалось, що вони є. Більше того, в них є моделі, кращі за ті, які я хотів замовити. І навіть ще більше - це київське виробництво і можна замовити практично будь-яку модель. Ціна в гривні, щоправда, вражає, але реально вона десь на рівні американської + транспортування. Я вже побачив у них в каталозі, що я хочу переробити, і вже знаю, як. Лишилось тепер заробити гроші :). Якщо хтось хоче вироби з платини, (а вони таки красиві, набагато красивіше, ніж золото чи срібло), питайте, скажу, де дивитись.


 • Архів

  «   Липень 2022   »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
          1 2 3
  4 5 6 7 8 9 10
  11 12 13 14 15 16 17
  18 19 20 21 22 23 24
  25 26 27 28 29 30 31