За життя

На тему результатів об'єднавчого собору в мене лише одна думка виникла - "Пародия на плохой детектив" Висоцького. Послухайте, зрозумієте.

https://www.youtube.com/watch?v=Hd6EzrNlzbg
The religion, which says that cutting people's heads for it in the XXI century is OK, is, probably, not OK for the XXI century.
Помирати слід в Єрусалімі - там найбільші шанси на воскресіння.
Позавчора закінчив грати в Pillars of Eternity.

Грай вийшла в Obsidian'а, як і попередній Neverwinter Nights 2, переобтяжена craft'інгом (створенням різностей з компонентів, а також покращення зброї) і монстрами. Я грав (як і завжди) на найлегшому рівні, - так от за третьою локацією менш ніж повним комплектом людей (6 осіб + в мене було два рейнджери, в котрих є свої бойові тварини) грати складно.

А от бажаючим повчити англійську мову - саме те, що потрібно. Багато NPC розповідають розлогі історії зі свого життя і з життя спонсорів гри (гра фінансувалася на Kickstarter'і і на певному рівні можна було написати історію для NPC). І взагалі балачок багато, хоча деякі варіанти вибору майже ні на що не впливають, як я перевіряв, проходячи один діалог кілька разів по-різному.

Так от про Великдень.

В грі дуже цікава філософія. Душі безсмертні і перероджуються. Але душі матеріальні і їх можна знищити або ув'язнити (це використовується в останньому акті). Також існують боги, котрих там біля десятка. Роль богів стає зрозумілою або з книжок, котрих повно в бібліотеках і шафках (можна почитати і поставити на місце), або в останньому акті, коли боги дають завдання.

Але (увага, спойлер!) з богами все цікавіше. За історією гри, як її розповідає один з духів в останньому акті, стародавні мешканці цього регіону шукали богів. Довго і наполегливо. Протягом пошуків вони набули величезну кількість знань, але богів було знайдено жодного (в оригіналі found none). Тому вони створили нових богів (мету я чи то не зрозумів чи то не прочитав уважно чи то її не було наведено взагалі). Це так схоже на християнство...
"Бич божий" СНІД. 108 спеціалістів з боротьби з диявольською хворобою вбивають підручні людини на прізвисько Біс. Так що там хто про Апокаліпсис писав?

Ще й номер в Боінга - число Бога (777). А 108 - сакральне число в будизмі.
Бьют хиппи панка. Ногами. Больно. И приговаривают: - Битлз нужно слушать, они добру учат
Вообще странно, что никто из переживающих по поводу российского закона об оскорблении чувств верующих не предложил повернуть закон против самих верующих и церкви. Многие подчеркивают, что церковь (институция) далека от библейских заповедей и вообще от библии. Соответственно, никто не мешает обвинить официальных представителей церкви в оскорблении чувств рядовых верующих. Простейший же ход - подать жалобу (пару тысяч штук по всей стране), что действия Гундяева оскорбляют чувства верующих, поскольку расходятся с библейскими заповедями. И пусть Гундяев и Ко оправдываются в судах. Я уверен, что примеров прямого противоречия между действиями клириков и священным писанием можно найти тысячи - вот и загрузите суды и прокуратуры работой.
А в біблії для козопасів написано "спочатку була Інформація". А оскільки автори біблії з усієї інформації знали лише слово (поняття байтів - літер тільки розроблялось, про біти взагалі не замислювались), то воно і потрапило на початок.
Цитата: 20. Московская патриархия оказалась сборищем еретиков и безбожников . Зарубежная церковь оказалась еретической. Старостильные греки оказались еретиками. Русские старообрядцы ведут свою духовную родословную тоже от еретиков периода Аввакума. Вгадайте, від кого (відома людина, дуже релігійна).
Поїхав сьогодні з дочкою в музей мініатюр Миколи Сядристого, котрий знаходиться в Лаврі. Де точно він знаходиться, я не пам'ятав, тому ми зайшли в правий вхід і обійшли фактично всю Лавру по колу. Так от, десь посередині подорожі нас зупинила кіоскер і запропонувала купити квитки на екскурсію по Лаврі. На моє заперечення, що ми йдемо не на екскурсію, а в музей мініатюр, я отримав відповідь, що раз музей на території, то треба платити і за вхід на територію. Ну добре, заплатили ми за цей вхід (причому, чимало - 24 гривні, і це мене порахували чи як студента чи якось так) і пішли. Так нам навздогін повідомили, що ми можемо ще й екскурсію по Лаврі послухати. Знущаються вони, чи що ... А в самій Лаврі весело -- куполи міняють на нові золоті (паразити свідомості).
Поки я тут питався про теоретичні основи релігійної боротьби з навалою, в Росії вже запропонували і розповсюджують ідею двічі на місяць колективно молитися за скидання антиконституційного ладу. Знову ми відстаємо ...
Православный Бог очень добр – он прощает многое, если искренне раскаяться на исповеди. Недаром у Восточной Церкви нет понятия «смертный грех», когда совершивший его неизбежно будет лишен благодати Божьей и будет гореть в аду. Если первоклассников спросить, какого учителя они хотят, доброго или строгого, то они, конечно, выберут доброго – ведь тогда можно будет шалить! Лев Толстой написал по этому поводу: «В периодическом прощении грехов на исповеди вижу вредный обман, только поощряющий безнравственность и уничтожающий опасение перед согрешением.» Не здесь ли коренится легкое отношение к закону – нарушение которого человеком православного вероисповедания не приводит ни к Божьей, ни к Кесаревой каре?
 • Архів

  «   Грудень 2022   »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
        1 2 3 4
  5 6 7 8 9 10 11
  12 13 14 15 16 17 18
  19 20 21 22 23 24 25
  26 27 28 29 30 31