За життя

Вчора пробігала стаття з міркуванням на тему "Росієй керують клани Сечіна (КДБ) і Шойгу (арімя)". Мені ще влітку здавалося, а зараз (останні дні) моє припущення підтверджується, що Шойгу грає проти Путіна і КДБ. Як тільки КДБ намагається рухнутись в бік покращення ситуації і стосунків з Україною і заходом, армія вдається до ескалації ситуації.

Останніми днями на російському ТБ пом'якшилася риторика, Лавров сьогодні розповідає про необхідність переформування відносин Росії і ЄС, і водночас вчора відновилися обстріли України з території РФ.

Деякі аналітики вважають, що так проявляється загадкова натура Хуйла. Я, натомість, думаю (і ще влітку думав), що це Шойгу виступає за ескалацію насильства і тишком-нишком робить все, щоб зірвати будь-які мирні ініціативи.

І зовсім не факт, що він це робить з відома Хуйла. Дуже ймовірно, що військові дані Хуйлові подаються або перекручені, або взагалі не подаються, адже готувати їх має саме відомство Шойгу.

В цьому випадку незрозумілим поки що лишається одне питання - чому Шойгу ще не усунуто з посади. Адже очевидно, що це як раз та людина, котрій цікава війна, причому війна масштабна. Якщо Путін уявляє себе Петром Першим, то Шойгу, вочевидь, Жуковим. А чому так - Шойгу є вірним послідовником і сородичем оцього снайпера: http://mayevski.livejournal.com/304161.html
Моє розуміння поточних подій з зеленими чоловічками в донецькій області наступне:

Влада (та й ніхто в Україні) не має розуміння, що робити з глибоко дотаційним і яскраво антинаціональним населенням донбасу, котрий був і залишається п'ятою колоною. Проливати свою кров в боротьбі за землю і вороже налаштоване населення бажаючих небагато. Дії Росії дають Україні шанс скинути цей баласт з українського балансу. Водночас не робити нічого влада теж не може, бо західні партнери скажуть "якщо ви самі не бороните кордони і не захищаєте свою цілісність, то чому ми маємо". Тому доводиться робити гучні заяви.

Звичайно, жоден політик про вищезгадане і словом не обмовиться, бо за це йому світить політична смерть і вакантне місце в колонії. Але всі ми люди, і вони теж, і, гадаю, розуміння ситуації у всіх приблизно однакове. Єдине питання - як правильно локалізувати сепаратизм на донбасі і не дати росії розгойдувати ситуацію далі, в Запорізькій і Херсонській областях, потрібних тій для сухопутного доступу до Криму.

Подивимось за пару тижнів.
 • Архів

  «   Грудень 2022   »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
        1 2 3 4
  5 6 7 8 9 10 11
  12 13 14 15 16 17 18
  19 20 21 22 23 24 25
  26 27 28 29 30 31