За життя

Дещо стурбовані нестійкою позицією провідних валют, як то Bitcoin і Ethereum, ми вирішили зробити невеличкий огляд альтернативних валют, що набули чималої популярності в світі. Отже, переглядаємо, аналізуємо і вкладаємося:

7. Біркеш. Легко майниться, має привабливі зовнішні атрибути, але тримання в гаманцях ускладнене, особливо в спекотну погоду. Має давню історію, а конференції прихильників використання цієї валюти проводяться восени в багатьох містах світу.
6. Бульбакоін. Майниться на полях і городах. Ефективність майнингу залежить від погодних умов і таких факторів, як навала колорадського жука зі сходу. У випадку падіння курсу його можна банально з'їсти.
5. Водеро. Щось мутне і незрозуміле. Поширене на сірому і чорному ринку товарів та послуг.
4. Ергю. За заявою авторів, єдина валюта, підкріплена реальними активами - енергією учасників. Перевагою вважається універсальність і легкість взаєморозрахунків, але в руках її ніхто не тримав. В майнингу і зберіганні ергю змагаються провідні компанії світу, що суперечить самій ідеї розподіленості операцій з крипто-валютою.
3. Салокоїн. Валюта, трохи слабша за бульбакоін, оскільки час майнингу довший, а зберігання ускладнене. Водночас, має більшу ліквідність і ширшу територію поширення.
2. Скотчері. Добре пасує в якості ліквідної валюти, але неефективний для інвестицій в майнинг, оскільки сам майнинг займає 12-15 років.
1. Талони-на-цвинтар. Зазначається, що кількість токенів обмежена площею земної кулі, тому вартість весь час зростає, а провідні науковці шукають альтернативи як на Землі, так і під землею, і навіть в космосі.
(попередня серія тут)

Просто декілька цифр.

1) 63% громадян США живуть від зарплати до зарплати (from paycheck to paycheck), та мають накопичення менш ніж $500. Джерело якесь місцеве, я не запам'ятав, бо був дуже вражений.

2) The average U.S. household with credit card debt owes $15,355, according to a 2015 study from NerdWallet. Households that have student loans owe $47,712 on average.

Це я до того, що якщо хтось вважає що в Ріо всі ходять в білих штанях США багатою країною, то, на жаль, багатство тут розподілене надзвичайно нерівномірно, і прірва щороку погіршується. Додає до цього і серйозний abuse соціальної системи з боку різних молодих black курв, в яких ціль життя - народити в 16-18 років купу дітей і сісти як мати-одиначка на соціалку включно із отриманням якоїсь конури для свого виводку.

І лотерей тут багато, але з надзвичайно високими ставками (сотні мільйонів доларів на кон) і малою ймовірністю виграшу вони (лотереї) також стають злом для найзубожіліших, котрі безконтрольно купляють ті лотереї замість того, щоб вкладати гроші в якусь освіту чи що.
Два місяці тому я писав, що євро опускатимуть до 1.2-1.25. Євро увійшов у вказаний коридор і судячи з усього зараз будуть застосовуватись заходи, щоб втримати євро не нижче 1.2. Тобто поки що мій прогноз справджується.

Ризикну зробити ще один прогноз -- країнам-свинкам (ПІГ - Португалія, Іспанія, Греція) будуть виписані довгострокові багатомільярдні кредити. Ангела Меркель сьогодні сказала, що ціна питання Греції 30-40 млрд. євро. Гадаю, що це невелика сума для порятунку євро і ЄС в цілому, і її виділять (траншами). Це і зупинить падіння курсу євро.

Що стосується України - на нас чекає болото. Як сказав хтось, не лайно, від якого можна відмитись, а болото, яке засмоктує. В т.ч. і в фінансово-економічному аспекті.
Хедж-фонди зібрались опускати євро. Не знаю, наскільки вони зможуть його опустити, але я з місяць тому давав (кому треба, той знає, де) прогноз, що євро опустять до 1.2-1.25. Мій минулорічний прогноз, даний в лютому 2009-го, справдився повністю. Подивимось на цей.
 • Архів

  «   Грудень 2022   »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
        1 2 3 4
  5 6 7 8 9 10 11
  12 13 14 15 16 17 18
  19 20 21 22 23 24 25
  26 27 28 29 30 31