За життя

Нет повести печальнее на свете,
чем повесть о Ромео и Джульете.
приписується Шекспіру
В мене 6.5 років прожила пара тхорів (брат і сестра). І от якось на початку липня я, як звичайно, відкрив вольєр, щоб випустити тхорів погуляти. Зазвичай вони самі повертались додому, а якщо не повертались, то залишались на своїй "дачі" (в тіні під брилою), звідки я їх під вечір забирав. Але того разу вони не повернулись, а під брилою їх не було. Я тримав вольєр відкритим, щоб вони могли повернутись. За день (вже під вечір) повернулась самка, самця не було. Вольєр я закривати не став, щоб міг повернутись і самець. На ранок самка зникла - мабуть пішла шукати брата.

На вечір під вольєром знайшли самця, вже без ознак життя (незрозуміло лише, чому він не повернувся раніше). Самку так і не знайшли.

Вчора забув закрити вольєр із тхорами. Ну просто відкриті двері залишив. Зранку обидва тхори були на місці, спали і у вуса не дули. Цікаво, чи ходили вони вночі гуляти, і чи не доцільно взагалі залишити двері відкритими. З іншого боку, вночі собаки можуть почати з тхорами ігри, а це зашкодить і рослинам, і тхорам.
Якщо хтось хоче тварину більш цікаву ніж стандартні кіт/собака/хом'ячок, то почитайте про тхорів. Живе домашній тхір 6-7 років. Тримати його можна як в вольєрі, так і просто в хаті (головне - поставити по хаті 2-3 туалети, бо тхір - не кішка, і до туалета в санвузлі може не добігти).

На пташиному ринку в Києві тхорят постійно продають, і на slando.com.ua можна знайти купу об'яв про продаж тхорів.


Не вдається їх зняти так, щоб було фотогенічно. Можливо тому, що вони перерили собі весь вольєр, і він тепер виглядає як після бомбардування. Тому будемо дивитись здалеку:

 • Архів

  «   Червень 2023   »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
        1 2 3 4
  5 6 7 8 9 10 11
  12 13 14 15 16 17 18
  19 20 21 22 23 24 25
  26 27 28 29 30