За життя

Як гадаєте, коли краще помирати (для простоти - від старості, тобто повільно і усвідомлено):
Читаю статтю про misuse and abuse слова really. Закрив (що важливо) сайт, і тут з інтернет-радіо доноситься "I think it's disgusting, really and truly". Я думав, що це вставка на сайті, а ні - це з пісні. Але наскільки ж влучно!
(окремий привіт відділу кадрів приватбанку, що набирає таких казкових довбойобів) 4-ий рік поспіль отримую зарплатню з-за кордону. Два чи три рази відвозив в банк копію контракту (гублять вони його там, чи що). Зараз знову дзвонить баба-дура -- "ми не можемо знайти ваш контракт, привезіть будь ласка". Я їй кажу: "три роки зараховували гроші, зарахуйте ще раз. Самі ж копію контракту загубили". Образилась, почала нести ахінею про вимоги НБУ. Тоді кажу "ви або звинувачуєте мене в брехні або визнаєте, що ви про#$%ли контракт і змушуєте мене знову до вас бігти". Ще більше образилась, сказала, що не хоче в такому тоні розмовляти і повісила слухавку. Ну-ну ... Враховуючи, що повернути гроші вони теж без мене не можуть, то кому вона гірше робить? Її ж в кінці року за ці гроші питатимуть, чому гроші не зараховані і не повернуті назад. Взагалі в нашому НБУ працюють такі ж казкові довбойоби. Щоб повернути за кордон помилково сплачені гроші необхідна купа паперів. Відмови отримувача недостатньо. Це я не про цей конкретний випадок, а взагалі - у колеги реально помилковий платіж (два рази проводку зробили), і ми вже більше місяця не можемо відправити їх назад (в правекс-банку). А прийняти теж не можемо, бо це подвійний платіж, навіть акт виконаних робіт під нього не напишеш.
Читачі журналу Тайм вибрали Кім Чен Ина людиною року (ви взагалі про такого хріна з бугра багато чули?), а iPhone 5 - гаджетом року, назвавши його "одним з найбільш бездоганних гаджетів в історії споживчої електроніки". Як казав відомий персонаж, "поздравляю, вас, гражданин заврамшись". Хоча що можна очікувати від контори, котра оголошувала людьми року Гітлера і Путіна ...
Жило було молоко. Звичайне стерилізоване молоко ТМ Простоквашино, в прямокутних (якщо дивитись згори, тобто в проекції на стіл) пакетах. В нього була дуже корисна фіча - пусті пакети розкладались і входили в картонну коробку з-під того ж молока. Тобто молоко спожив (10 чи 12 пакетів, не пам'ятаю) і всі ці пакети назад в коробку склав і на склад макулатури відніс. І тут настало покращення. По-перше, молоко стало ультрапастеризованим. Все ок, тільки на кефір воно кисне гірше за стерилізоване. По-друге, пакети переробили на квадратні (тобто пакет високий, а в проекції квадратний - як соки Sandora або Jaffa). По-третє, в картонних коробках стали економити на клеї і вони розвалюються і розклеюються. А в-четверте, квадратний пакет після розкладення в цій картонній коробці не стає навіть якщо коробка витримує. А поставити його нерозкладеним в коробку не можна бо коробка розпадається. Таке собі зачароване коло. Тепер ці довбані коробки займають в рази більше місця при утилізації, та на додаток їх доводиться закидати в пластикові мішки для сміття (до речі недешеві) замість безкоштовної їх же рідної упаковки. Короче, схоже, що у Печкіна відібрали велосипед, а за одно і пальто із шапкою. Аааа ... щось мені та шапка нагадує ... Мабуть клей відібрали ті ж, що шапку. PS: і, ні, замінити це молоко немає чим - схоже, що всі виробники молока перейшли на ці високі пакети.
Сходив сьогодні на сеанс флоатингу у флоатинг-студію Альфа в Києві. Ішов добровільно :), за власні гроші (пишу це, бо половина народу за словами співробітників приходить за подарунковими сертифікатами). Мене цікавило як отримати результат від власне флоатингу, так і попитати стосовно організації такої камери вдома.

Сама камера називається деприваційною і слугує для відключення зовнішніх подражників (звукових і світлових в першу чергу, а також гравітаційних). Передбачається, що відключення зовнішніх подражників стимулює мозок до якихось незвичних режимів роботи (нууу, дещо є, хоча див. далі).

Для чого потрібні деприваційна камера і флоатинг - кому для чого. Найпростіше - для релаксації і розслаблення в умовах постійного стресу. Більш цікаві речі (медитація і т.п.) треба робити, коли знаєш вже, що до чого.

Флоатинг (як окрема процедура незалежна від депривації) сприяє розслабленню і відпочинку тіла. Це процедура дуже корисна і в цьому аспекті камера мабуть не має заміни - на кріслі-мішку кінцівки так сильно не розслабляються.

Взагалі (за результатами) я так розумію, що процедура депривації більш потрібна тим, хто живе в місті і не має можливості прибрати зовнішні сигнали без такої камери. Я вдома можу опустити ролети, засунути беруші і влягтися на кріслі-мішку - результат практично той же самий, що і в деприваційній камері. Звісно це не "флоатинг", але депривація майже повна.

Процедура сеансу описана на сайті, повторюватись не буду. Технічно - видаються капці і беруші (одноразові), рушник (але я ніс свій) і шампунь/гель для миття (я брав свої).

Волосся мокне в розсолі (шапочки для басейну там непотрібні і не використовуються, рівно як і інші купальні приналежностІ), тому голову мити доведеться. А я розчіску забув вдома, там теж немає. Довелося вкладати волосся руками і феном (фен місцевий).

Суб'єктивні враження, ймовірно, у кожного свої, тому описувати результати сенсу не бачу. Мені дещо зіпсували результат певні проблеми з шиєю і головою - через пів-години почала боліти голова від напруження шиї і я просто не зміг годину витримати, вийшов раніше. На наступний раз треба буде вигадати якесь надувне коло чи щось схоже для підтримки голови - з адміністратором я розмовляв, сказала, що так можна спробувати.

Студія пропонуює (за додаткову плату) масаж до чи після процедури (можливо, можна і до і після). Теж для шиї має бути корисно. Але масаж треба замовляти, щоб масажист приїхав (він не весь час там).

Також після сеансу наливається зелений чай (входить в послугу).

Я для себе вирішив, що наступного разу піду з масажем і підголівником, а далі буде видно - найімовірніше я зроблю таку камеру собі вдома для "коротких" (20-30 хв.) сеансів відпочинку.

Всім же раджу хоча б раз спробувати - не_сподобатися процедура точно не може, а наскільки вона варта своїх грошей, ви зможете вирішити вже за результатами.
Jaguar C-X75 production cancelled | Auto Express

Шкода-шкода. Ця автівка могла стати іконою автобудування цілого століття, як Ford-T чи VW Beetle в 20-му. Але ж ні.
Давно не радували клієнти дивними питаннями.

Я тут за рогом китайські черевики знайшов. Так я що хочу спитати - якщо ваш молоток на ногу впустити, черевики захистять?

Ну а ми тут взагалі до чого? В китайців і треба питати.

Шкода, що анекдоти погано перекладаються, так би можна було розповісти про ідіота, котрий шукав там, де світліше, а не там, де загубив.
В кого яблука, а у нас кавун. Свіжий, херсонський. watermelon
  • Архів

    «   Грудень 2024   »
    Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
                1
    2 3 4 5 6 7 8
    9 10 11 12 13 14 15
    16 17 18 19 20 21 22
    23 24 25 26 27 28 29
    30 31