Як вам така реінкарнація Ягуара E-Type? Я, щоправда, і оригінал аж ніяк не можу назвати красивим.
За життя
16.03.0011
16:19
16.03.0011
16:10
Принесли рахунок на певне медичне обладнання. Читаю, хто постачальник і дивуюсь - ТОВ ХХХ. Назву цього ТОВ я вигадав років з 15 тому для матері, котра (в той час) була одним із співзасновників фірми і займались вони тоді не медичним обладнанням. Але фірма, як я бачу, живе і діє до сих пір.
15.03.0011
09:03
Півтора роки тому на питання "чи планується випуск версії Abbyy Lingvo для Android'а" представник компанії Abbyy відповів, що вони вивчають потенціал платформи. В той час, як Android вже переміг iPhone, вони досі продовжують вивчати.
Ні в кого не завалялось юзерпики із жирафом?
14.03.0011
19:37
Jak wiadomo, smoków nie ma. Prymitywna ta konstatacja wystarczy może umysłowi prostackiemu, ale nie nauce, ponieważ Wyższa Szkoła Neantyczna tym, co istnieje, wcale się nie zajmuje; banalność istnienia została już udowodniona zbyt dawno, by warto jej poświęcać choćby jedno jeszcze słowo. Tak tedy genialny Kerebron, zaatakowawszy problem metodami ścisłymi, wykrył trzy rodzaje smoków: zerowe, urojone i ujemne. Wszystkie one, jak się rzekło, nie istnieją, ale każdy rodzaj w zupełnie inny sposób.
Stanislaw Lem
Stanislaw Lem
Kiedyś jeszcze skorzystuje z tego cytatu.
13.03.0011
13:15
Якщо ви хочете використати facebook для бізнесу, вам стануть у нагоді поради з приводу facebook'а від & co.
10.03.0011
19:54
Если долго биться об стену головой, ее можно сломать.
Из всех животных только человек может сознательно стремиться наступать на одни и те же грабли - у животного очень быстро вырабатвается рефлекс этого не делать.
Когда-то на заре графических интерфейсов (а может и раньше), придумали концепцию "сохранения изменений" в данных. Эта концепция была революционной - всю предыдущую историю человечества изменения данных невозможно было отменить без следа. Данная же концепция переворачивала мироощущение: она позволяла человеку изменять данные без их сохранения, с тем, чтобы сохранить лишь окончательный, желаемый или приемлемый вариант.
К сожалению, разработчики карманных компьютеров решили, что лучше от этой революции отказаться. И в PocketPC была только кнопка ОК, "применить" (фактически, сохранить) изменения. Отменить их было невозможно. Но пользователь помахал пальцем перед носом у разработчиков - концепция сохранения изменений оказалась правильной, а возможность отмены изменений - обязательной. И тогда в диалоговых окнах PocketPC (позже переименованой в Windows Mobile) появились кнопки явного подтверждения или отмены изменений (знакомые нам по настольным компьютерам OK и Cancel).
Но не тут то было ... Альтернативно ориентированные разработчики Apple решили, что им удастся станцевать на граблях без опасности для их лба. Поэтому операцию отмены изменений реализовали как и положено, альтернативно, через кнопку Home. Я сейчас промолчу на тему, насколько это может быть или не быть очевидно, особенно при отсутствии формальных guideline'ов. Интереснее другое - разработчики (в т.ч. и разработчики самого Apple) повторили путь разработчиков Windows Mobile и начали добавлять кнопку для действия Отменить в интерфейс. Но поскольку среди разработчиков были и тупоконечники и остроконечники (см. Путешествие Гулливера), то и кнопка Отменить в части программ оказалась в левом верхнем углу, а в части - в правом верхнем (возможно, есть и в других местах, я глубоко не искал).
Разработчики Google'а решили превзойти умом первые две команды. Для этого они придумали в Android'е чудесную аппаратную (т.е. на корпусе устройства) кнопку "назад". Кнопка чудесная без иронии - куда бы ты не зашел, по нажатию этой кнопки возвращаешься в предыдущий экран. Не надо думать о том, где ты был до того, как
Разработчики Windows Phone 7 также реализовали кнопку "назад" - посмотрим, чему они научились у разработчиков Windows Mobile.
10.03.0011
17:23
Податки - це узаконений рекет
кажуть, що Адам Сміт
кажуть, що Адам Сміт
У Ощадбанка немає верхньої межі комісії. Платив сьогодні щорічний податок на прибуток з фізичних осіб. За "послуги банку" (1%) заплатив кілька сотень гривень. З усіх послуг була лише відсутність черги і круглі очі операціоністки, коли вона побачила суму для сплати. Гадаю, її задавила жаба, коли оплата за її послуги в такому розмірі пішла в касу банку.
09.03.0011
10:05
Цікава детальна інформація, чому в шляхах файлів в DOS і Windows використовується backslash (\), а не slash (/), як в Unix.
09.03.0011
09:20
Последний на данный момент пример гиперинфляции, валютные проблемы Зимбабве, достигли пика в ноябре 2008 года, когда месячный уровень инфляции составлял около 79 млрд. процентов.
Притом что буквально через несколько дней после выпуска банкноты номиналом в 100 млрд. долларов цены удваивались почти каждые 24 часа, Резервный банк выпустил банкноту в 200 млрд. долларов и ограничил сумму снятия наличных в банке до 500000 долларов, что на тот момент соответствовало около 0,25 доллара США. Когда появилась купюра в 100 млрд. долларов, цены выросли, и, по сообщениям в прессе, стоимость буханки хлеба за ночь увеличилась с 2 млн. долларов до 35 млн. долларов. В какой-то момент правительство объявило инфляцию «незаконной» и арестовало руководителей компаний за повышение цен на их продукцию.
У Азарова є гідний взірець.
04.03.0011
18:33
...провів пів-дня. А питання посте -- в дописі про водіїв-ідіотів яку юзерпику обрати - про ідіотів чи про машини? Нарешті вирішив, що про машини, оскільки вона відображає сутність допису.
Сьогодні вдруге цього тижня їхав по Хрещатику від Європейської площі в сторону бесарабки і далі центральними вулицями. І думав про те, що жителів Києва, тих що за кермом, можна всіх без винятку брати і ставити до стінки - це нікчемні егоїстичні люди. А висновок цей я зробив з дуже простого факту - на жодному світлофорі жоден водій не дотримався правила "не виїзжай на перехрестя, якщо не можеш його проїхати". Більше того, оскільки я цього правила дотримуюсь завжди і безумовно, то я мав клопіт із тими, хто виправся в залишене мною перед собою місце і тих, хто стоячи ззаду сигналив мені, щоб я виліз на перехрестя і закрив всім проїзд.
Бабуся, яку я забирав з лікарні, і яка спостерігала прямо під лікарнею чергове шоу, влаштоване такими водіями (я виїзжав задом, оскільки не міг розвернутись, а ті ідіоти вирішили, що треба заїхати у вузький проїзд , бо зачекати пів-секунди вони не могли), висловилась максимально жорстко для неї - "таке враження, що в Києві живуть одні жлоби". І зважаючи що вона, дочка ректора одної з київських академій, мала змогу з дитинства спостерігати розвиток і занепад Києва, гадаю, що вона таки мала рацію. Дійсно, найкраще київських водіїв можна описати словом "жлоби".