За життя

Безкоштовна гра Trap! для андроіда. Натхнена старовинним Xonix'ом, але трохи інша (налаштована на пальцевий інтерфейс, є кульки-бонуси тощо). На великому екрані грати - одне задоволення. На маленькому - інше. Єдиний недолік - пальцевий інтерфейс. Точно лінію поставити не виходить. Береться на маркеті.
Не знаю, чи ви звернули увагу, але наш проффесорезидент - надзвичайно ефективний менеджер. Це було ще раз підтверджено сьогоднішніми новинами, згідно яких він вивів Україну на перші місця в світі з добробуту і політичної ваги і упістофаль на відпочинок аж до 24-го серпня (ага, на півтора місяці). Невже він так перепрацював з графіком роботи 10.00-16.00? А якщо так, то чи не час на пенсію, адже пенсійного віку він вже досяг?
Компанія Google, апологет open-source руху, роздає графіку для розробників під Android в форматі Adobe Photoshop. Мля.
Радіотракт в нього слабкий. Або код з багами. Бо з Wi-Fi є дуже суттєві проблеми -- він просто не бачить одну з двох моїх домашніх мереж, в той час як iMate радісно її підхоплює. Дурь із Sprint'овими налаштуваннями так і не вибили. Хлопець буде пробувати ще з новими прошивками, що мають вийти за пару тижнів. Якщо не вийде, спробую перешитись у інших операторів CDMA - може там допоможуть (а може навіть і 3G працюватиме). Якби це був GSM, я б сам спробував погратись, а так не ризикну, оскільки не знаю, де там CDMA налаштування правильно прописуються.
распил бюджета на скорость и забег с баблом на дальность.
Тут продають таку штуку як проектор швидкості і обертів на лобове скло. Я колись давно хотів, а тепер вішати цацку (хоча вона в мою машину стає непогано) і не дуже хочеться. Мені в ній не подобається наклеювання плівки на лобове скло (щоб на ту плівку цифри проектувати). А фірма Audi не пропонує в своїх машинах таку опцію.

Як ви вважаєте, є сенс купувати (про ціну не говоримо)?
Такий собі applass. Яблочко

Сьогодні на вул.Татарській біля заїзду на завод Артема збили білченя на дорозі. Це дуже сумно, але гарний аспект в тому, що воно, те білченя, там з'явилось. А це означає, що білки живуть і, головне, розмножуються серед багатоповерхівок (на Татарській немає парків, скверів тощо).
... а мені - смартфони. Моя епопея із апгрейдами телефонів майже закінчилась. Чому майже, скажу внизу.

По-перше, я таки зібрався переповзати з улюбленого i-Mate Ultimate 8502 (який від численних падінь вже і виглядає як зі смітника, і підглюкує) на Nokia E66. А оскільки мене приперло, я сів розбиратись із софтом для Symbian S60 3rd edition. І був приємно вражений кількістю рішень на Java Mobile (колишня J2ME). Я на цю платформу не дивився вже 6 років, як ми закруглились із розробкою кастомних проектів для мобільних пристроїв. А виявляється, життя на марсі є! Знайшов весь софт, що був потрібен. Навіть PuTTY на нього є (ще не ставив).

По-друге, E66 - це все-таки телефон і по інтернету лазити, читати книжки і робити нотатки на ньому незручно. Тому другим (на CDMA номер як менш вживаний) було прийняте рішення брати щось на Android'і, який мені дуже сподобався своєю системою widget'ів. Вибір CDMA смартфонів в Україні досить сумний - їх немає. У кількох фірм заявлені HTC Eris (це фактично той же Hero), більш сучасні телефони заявлені як "на замовлення". Загалом, на CDMA в США є тільки HTC Incredible (Verizon, його в США немає і буде тільки в серпні із-за проблем з поставками AMOLED екранів) і HTC Evo 4G (Sprint, його теж shortage з тих самих причин. HTC Desire очікуєься у одного регіонального оператора (US Cellular), але теж невідомо коли. Все вперлось в екрани. Не-HTC варіанти не розглядались, оскільки (а) HTC вміє дублювати екран на USB вихід і (б) HTC Sense в андроіді - дуже зручна і потужна обгортка.

Випадково вдалося вчора придбати в Києві Evo 4G. Нууу ... Це не смартфон. Це лопата ЛОПАТА. 123*66 мм, 177 грамів. Згадались часи, коли телефонний модуль почали прикручувати до перших PocketPC 2002 пристроїв в 2002-му році. В кишені він ще лежить, але вже не дуже зручно. До вуха прикладати - як цеглину (перші нокії в 1994-му році і то краще в руці лежали). З іншого боку, як КПК він чудовий. Екран великий (4.3"), карту видно добре (і yandex.maps і google maps), книжки читати приємно. Сенсорні кнопки, як не дивно, працюють і майже зручно. Але тільки майже, бо кнопка пошуку - крайня справа і я за неї постійно пальцем чіпляюсь. Дуже сподобалась відкидна лапка, що дозволяє поставити пристрій на стіл в landscape режимі. Ємнісний AMOLED екран не вражає, як це можна було б очікувати із захоплених описів. В HTC Hero мені зображення більше подобається. Стілуса немає, по кнопках клавіатури я пальцями не завжди потрапляю навіть на такому здоровому екрані.

Окремо про інтернет. 3G в CDMA Ukraine зробити не змогли - якісь в них там ліцензійні нюанси (чи з обладнанням, чи з частотами чи ще щось). Причому це стосується тільки частини КПК - від чого точно залежить чи буде працювати 3G, я ще не зрозумів (завтра питатиму знову). Звичайний 1x інтернет дає швидкість 144Кбод і для yandex.maps і періодичного вилазання в інтернет згодиться. Але є нюанс - налаштування Sprint'івських access point'ів прописані в NAND Flash і пристрій треба довго перешивати щоб вибити з нього цю дурь. Я його залишив в сервіс-центрі, обіцяли до завтра зробити. 4G сказали спробувати в Freshtel / Intellicom спитати. Якщо пристрій підніме його, то добре, але в машині 4G все одно буде погано працювати.

Сам андроід поки в дечому косячить (є проблеми з Wi-Fi і з роботою FM радіо софта), але, гадаю, за пів-року буде вже зовсім добре.

Дружині пристрій надзвичайно сподобався і розмірами і вагою і як в руці лежить, тому швидше за все я спробую купити собі через інтернет HTC Desire (він трохи менший і охайніший), а їй віддам цей. Будем искать (с)
Погода сприяє розвитку троянд. Це останнє, що у нас зараз стоїть в вазочках:



Ця дійсно дуже незвичного малинового кольору, точно як [у мене] на фотографії:



Ця хиталась, тому нечітка. Взагалі вона буває чорніша, а буває червоніша. Від чого залежить, не знаю - може від погоди.



А цими весь кущ обсипаний (причому кущ минулорічний і росте в тіні!). Ця вчорашня, тому трохи зав'яла, а сьогодні штук 15 нових розкрилось:

  • Архів

    «   Січень 2025   »
    Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
        1 2 3 4 5
    6 7 8 9 10 11 12
    13 14 15 16 17 18 19
    20 21 22 23 24 25 26
    27 28 29 30 31