За життя

Хоча у нас не так все кепсько з міліцією, як в Росії, але до ідеалу ще теж неблизько. Але мені чомусь здається, що цю проблему дуже просто вирішити, і ось, як:

Треба розділити міліцію на дві частини - державну кримінальну поліцію і комунальну охорону правопорядку. Кримінальна поліція повинна займатись виключно розслідуванням кримінальних справ за зверненням громадян або коли їй передають певні питання або комунальна охорона, або суди. При цьому можна буде скасувати таку структуру як прокуратура (яка дублює функції міліції в багатьох аспектах). Комунальна охорона займається патрулюванням територій, доглядом за порушеннями на транспорті (ДАЇ), тими правопорушеннями, які відносяться до адміністративних, а також, оскільки вона здійснює патрулювання, то вона затримує злочинців "по факту" або по гарячих слідах і передає їх в кримінальну поліцію для проведення слідчих дій.

В структурі судів також виділяється окрема ланка для розгляду кримінальних справ.

Кримінальний і кодекс про адміністративні правопорушення переглядаються, щоб виключити дублюючі статті (наприклад, будь-яке хуліганство має бути тільки адміністративним порушенням, рівно як і спротив органам правопорядку, якщо він здійснюється без використання зброї). Таким чином будь-яке діяння буде однозначно або кримінальним або адмінстративним. Також повинна переглядатись система покарань кримінального кодексу. Штрафи і умовні покарання мають бути винесені за межі КК, натомість має бути введена система дрібних відсидок (до 3-х міс., в окремих поселеннях).

Комунальна охорона має очолюватись виборною особою, яка повинна обиратись одночасно з мером і місцевими депутатами, та вільно відкликатись виборцями. В кримінальну поліцію приймати на роботу тільки осіб з вищою юридичною освітою, в кримінальні суди - осіб, які ніколи не працювали в кримінальній поліції. Комунальна охорона повинна мати окрему структуру навчальних закладів і комплектуватись виключно із місцевих жителів.

Описаний підхід дозволить декриміналізувати суспільне життя, повернути кожній структурі властиві їй функції (охоронець правопорядку не буде бачити злочинця в кожному перехожому, та й повісити на невинного статтю йому буде набагато важче) і повагу громадян. Ефективність охорони правопорядку буде залежати від самих громадян, які не будуть боятися звертатись по допомогу в органи охорони правопорядку (оскільки такі органи будуть місцевими і кожен буде знати, де він живе і кого і від кого захищають). Кримінальна ж поліція буде позбавлена планів по посадках і водночас легше буде проводити контроль за справами, що закриваються (в т.ч. за гроші).


Як ви вважаєте, буде така схема працювати?
Не знаю, чи ви звернули увагу, але наш проффесорезидент - надзвичайно ефективний менеджер. Це було ще раз підтверджено сьогоднішніми новинами, згідно яких він вивів Україну на перші місця в світі з добробуту і політичної ваги і упістофаль на відпочинок аж до 24-го серпня (ага, на півтора місяці). Невже він так перепрацював з графіком роботи 10.00-16.00? А якщо так, то чи не час на пенсію, адже пенсійного віку він вже досяг?
распил бюджета на скорость и забег с баблом на дальность.
Він витрачає на керування країною менше часу, ніж середній менеджер - на керування компанією. Так, сьогодні президент відбув на роботу приблизно о 9.20, а залишає робоче місце він зазвичай десь о 17-ій. Таким чином, якщо враховувати перерву на обід, то він проводить на робочому місці менше 8 годин на день, а також має і використовує законні вихідні дні. В цьому вбачається повага до законів, і зокрема до КЗпП (кодекс законів про працю, який визначає норми робочого часу).
Партія Регіонів поспішає провести місцеві вибори поки вони (ПР) ще мають якийсь авторитет. Якщо відкласти вибори до 2011-го року, то народ побачить результати роботи цих ефективних менеджерів і прокотить ПР на виборах. Тому ПР наполягає на виборах в жовтні 2010-го. Але постає питання - навіщо тоді коаліція скасувала вибори, які мали відбутись наприкінці травня (тобто за декілька днів)? Адже зараз, поки опозиція дезорганізована, вони могли б отримати більшість на місцевих виборах досить легко. Не подумали чи я не бачу якихось прихованих причин?
Ветер свободы приносит Новости и сюрпризы Утром завалят гости Демоны коммунизма Ты видела их портреты Хитрые злые лица Ждали попутного ветра Чтобы повеселиться
Пётр Зыхович: Русские относятся к Польше снисходительно?

Яцек Тшнадель: Это ещё мягкое определение того, что происходит. Но что меня более всего ужасает и почему я написал моё открытое письмо премьеру, это тот факт, что наши власти принимают это без каких-либо протестов. Мало того, ещё заискивают перед русскими. Идея созвать комиссию, состоящую из независимых заграничных экспертов, родилась из того, что я не доверяю ни русским, ни - мне горько говорить об этом - польским следователям.


Так що нам годі хвилюватись -- тут прем'єр незалежної країни наклав повні штані перед кацапами. А куди вже нашим люмпенам триматись.
Російський народ вирізнявся серед інших народів СРСР своїм незвичайним патріотизмом.

Насправді українці становили біля 50% населення окупованих нацистами совєтських територій, але дали тільки близько 12-15% чисельності колаборантських збройних формувань. Тоді як росіяни становили 25% населення, і близько 60% учасників колаборантських формувань.

Цитата:

Ни в одной из стран фашистским движениям не удалось придти к власти при поддержке подавляющего большинства населения. Победа фашистов всякий раз была результатом сочетания развернутой ими кампании террора и насилия, с одной стороны, и благоприятных для них маневров правящих политических и хозяйственных элит, с другой.

Нічого не нагадує ?
По словам Андре Глюксманна, Германия более не думает категориями ЕС: ФРГ не связывает свое будущее ни с судьбой находящейся на грани дефолта Греции, ни с судьбой Франции. "У Германии теперь новые горизонты... Россия и модернизация России. Очень старая концепция, которая отсылает к эпохе царствования немецкой принцессы, ставшей российской императрицей Екатериной II", - считает Глюксманн.

Как говорится, ни добавить ни отнять.

Конечно, можно сказать, что Германия (крупнейший экспортер в мире) решает свои проблемы. Но с точки зрения развития цивилизации это однозначный шаг назад. Это не есть сотрудничество с Россией Достоевского и Чехова. Это есть сотрудничество с Россией ЧК и МГБ. Соответственно, следствием этого будет не Аустерлиц и даже не раздел Польши, а безоговорочная капитуляция Германии и холодная война.
  • Архів

    «   Квітень 2024   »
    Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    1 2 3 4 5 6 7
    8 9 10 11 12 13 14
    15 16 17 18 19 20 21
    22 23 24 25 26 27 28
    29 30