За життя

За три дні товарищи з Miranda випустили три версії. Поточна - 0.92. Боюсь ставити - раптом завтра буде чергова?
Щоб не забути, а може і ще комусь згодиться.

Scripting Layer for Android. Scripts can be run interactively in a terminal, in the background, or via Locale. Python, Perl, JRuby, Lua, BeanShell, JavaScript, Tcl, and shell are currently supported, and we're planning to add more.
Виявляється, не тільки Microsoft підірвався на міні копіювання iPhone'івських недоробок, прийнявши їх за досягнення. Як відомо, до 2008-го року програми для iPhone можна було писати тільки у вигляді web apps, тобто для браузера. JavaScript, AJAX тощо. Згодом Apple зрозуміла, що це суттєво обмежує авторів, і з'явився native SDK. Тим часом Palm проектувала свій WebOS, де вони довели концепцію до маразму. В них досі немає нормального SDK для C++, а програми пишуться на тому ж JavaScript + AJAX. Відповідно, портувати туди будь-який більш-менш серйозний софт не вдасться. А потім вони плачуться, що продажі невеликі, софта мало ... А як же його писати, коли тільки JavaScript наявний? З нуля писати мало кому захочеться ... Здається мені, WebOS, рівно як і MaeMo і Windows Phone 7 - мертвонароджені, а ми будемо спостерігати за боротьбою між розумними та красивими.
Ну чому на єдиний пристойний за дизайном сучасний смартфон, SE Vivaz, поставили відстойний Symbian OS, який загинається, і нормальний софт під який відсутній?
Оновлення до 2.1 принесло Market, а з маркетом прийшли сторонні програми. Так що я мав можливість поставити те, чого не вистачало, і погратись з тим, що є.

З HTC Sense і widget'ів я просто в захваті. Дуже зручно - і розташувати їх можна як завгодно, і "запасні екрани" стають в нагоді (хоча все потрібне вмістилось у мене в 4 екрани з 7). Також великий (порівняно з Windows Mobile) вибір софта, і майже все безкоштовно або копійки, і на кращому рівні (на це є декілька причин, одна з яких - простота API і розробки).

З поганого - дуже погано працює Wi-Fi. На рівному місці губить з'єднання (навіть коли я сижу поруч з роутером). Ще є проблема з українською клавіатурою. Проблема є - клавіатури немає. Upd: поставив AnySoftKeyboard з розкладками, тепер є. Ще немає нормальної читалки книжок і не знайшов калькулятора з виразами (щоб весь складний вираз із дужками можна було ввести і редагувати, як HiCalc на Windows Mobile). Але, гадаю, це підтягнеться.

Керування пальцями, і особливо клавіатура - це повнійший ідіотизм. В мене досить тонкі пальці, але з екранною клавіатурою я працюю вдвічі повільніше, ніж стілусом, і при цьому дуже часто помиляюсь/промахуюсь. Весь екран заплямований, а оскільки там скло, то плями добре видно (вони ще й на сонці переливаються, #$%#$%). Листання екрану пальцями теж не використовую - навігаційна кулька в HTC Hero зручніше. Короче, щиро сподіваюсь, що кретини з Apple'а, що запровадили цю сенсорну маячню, отримають особливе місце в пеклі.

Хоча дружині згодиться - в неї кігті є. А для себе я вирішив - Android'ний апарат буде на CDMA (яким я практично не користуюсь як телефоном), а для GSM в якості основного телефона буде Nokia E66, яка в мене в столі лежить. Хоч я нокії і не люблю, але тач-скрін з керуванням тільки пальцями (зовнішні стілуси, якщо вони не ховаються в тушку, не рахуються) вбиває всю ідею смартфона.
Тільки що звалився на нашу голову апдейт до Android 2.1 (власне, звалився він годину тому і годину оновлювався). Подробиці завтра.
Якщо Comodo Internet Security 3 запропонував оновитись і видалив себе, є шанс, що версія 4 не встане, а буде казати про помилку 1063 в Windows Installer'і. Не вдаючись у підробиці, щоб полагодити проблему, запускаєте regedit.exe, знаходите там ключ HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Uninstall\Comodo Internet Security і видаляєте його. Повинно вирішити проблему.
Наші доблесні пірати викладають більшість музики в форматі FLAC. А оскільки ознайомлюватись із музикою я можу лише в машині, де стереосистема грає лише MP3, але якість її звуку суттєво краща за комп'ютерний, то постає необхідність сконвертувати чуже інтелектуальне майно в MP3. Передивився штук з 5 програм, але всі платні і ще й криві. Нарешті знайшовся безкоштовний (для моїх цілей) конвертер на www.koyotesoft.com. Зручно, що можна додати купу файлів з різних каталогів і він їх конвертує. Різати CUE він не вміє, але це можна зробити безкоштовним Medieval CUE Splitter'ом. N.b.: Я музику слухаю виключно в машині, при цьому або слухаю радіо, або купую потрібні альбоми на дисках. А от з попереднім прослуховуванням у нас проблеми, тому доводиться качати те, що є в інтернеті.
Чутки ходять, що на Android'і більше не буде кастомних інтерфейсів. Це сумно, бо дефолтний андроідний інтерфейс далекий від вражаючого. HTC Sense дуже приємний. І можливості кастомізації (які, до речі, в Windows Mobile були просто фантастичні за рахунок today screen'а) зменшуються суттєво.
Якщо ви користуєтесь SIP телефонією, або не користуєтесь нею, то подальша інформація вам не потрібна. Якщо ж ви збираєтесь нею користуватись, то читайте далі.

Для вхідних номерів ми використовуємо сервіс Callcentric і softphone'и. Так от, мені знадобилось налаштувати у себе на комп'ютері оний softphone. Перебрав кілька варіантів, - одні працюють, але примітивні, інші чудові, але не конектяться. Зупинився на X-Lite. Безкоштовний, звонить, куди треба і з'єднується із Callcentric'ом. Досить продуманий інтерфейс і непогані advanced settings.

А Skype для голосу у нас не пішов, якість була жахлива.
  • Архів

    «   Травень 2024   »
    Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
        1 2 3 4 5
    6 7 8 9 10 11 12
    13 14 15 16 17 18 19
    20 21 22 23 24 25 26
    27 28 29 30 31